O nas

Zapraszamy Państwa do zakupów w Harmonii Smaków - jednym oficjalnym sklepie internetowym oferującym wszystkie produkty marek TaoTao, VIFON i Tokyoto.

W jednym miejscu zgromadziliśmy dla Państwa całą ofertę zarówno popularnych zup oraz dań błyskawicznych jak i sosów (w tym najbardziej znany sos sojowy, dostępny w różnych wersjach: ciemny, sojowo-grzybowy, o obniżonej zawartości soli a nawet bezglutenowy), makaronów ryżowych i pszennych, dodatków kulinarnych, warzyw w zalewach, egzotycznych owoców w puszkach, przekąsek, a także produktów umożliwiających samodzielne przygotowanie sushi.

Wszystkie nasze produkty są produkowane według oryginalnych dalekowschodnich receptur jednocześnie z zachowaniem najwyższych standardów.

Produkty świetnie nadają się do potrwa kuchni azjatyckiej jednak zachęcamy także do odkrywania nowych smaków i włączenia ich do swojej codziennej kuchni: polskiej, włoskiej, węgierskiej - słowem ulubionej!

Kulinarne inspiracje znajdą Państwo wśród ogromnej bazy naszych przepisów w nowym serwisie kulinarnym - zachęcamy do lektury i zakupów!


 

Podmiot prowadzący:
TAN-VIET International S.A.
Marco Polo 9
83-031 Łęgowo
NIP: 583-102-19-06 

 

Nasza działalność gospodarcza jest wpisana do:
KRS przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku pod numerem 0000318068.

Konto bankowe:

Raiffeisen Bank
12175013250000000012080147

kontakt:

 

Dane osobowe przekazywane nam przez Klientów przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Klientów zezwolenia oraz wymogami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Dane osobowe Klientów przechowujemy na serwerach zapewniających ich pełne bezpieczeństwo. Dostęp do bazy danych posiadają jedynie uprawnieni pracownicy Sklepu.

 

         

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl